قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار سیگار / وقتی که سیگار به یاری ورزش می‌آید!
نمایندگی تعمیرات سامسونگ

وقتی که سیگار به یاری ورزش می‌آید!

سیگار یکی از مهمترین عوامل بروزبیماری های عروقی وتنفسی در جوامع انسانی شناخته شده است با وجود اینکه پر طرفدار است اما هیچگاه نشنیده ایم احدی از خوبی آن بگوید ،حتی بر روی بسته های آن از مضرات آن نوشته اند با این مضمون که برای سلامتی مضراست، ولی با این حال هستند بسیاری که بی توجه به این موضوع ،پولهایشان رابه پای آن می ریزند.

وقتی که سیگار به یاری ورزش می‌آید
وقتی که سیگار به یاری ورزش می‌آید

حال گذشته از همه بدیها و مضراتی که سیگار با خود به همراه دارد،آیا ممکن است این سیگار با همه دشمنی هایی که با ورزش وسلامتی داردیک روز برای یاری ورزش پا به میدان بگذارد ؟وفرجام اجرای طرحهای ورزش وسلامت به وجود او بسته باشد؟

جواب این سوال را می توان به درستی در مصاحبه سعید هژبری مدیرکل توسعه وتجهیز مدارس مدارس ایلام یافت .

مدیرکل نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان ایلام اخیرا درخصوص مشکلات طرحهای ورزشی مدارس استان گفته است :تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی ویژه دانش آموزان استان نیازمند تامین اعتبار ۷۹ میلیارد ریالی است.

نکته اصلی اینجاست که هژبری بیان داشته است: اعتبارات طرحهای ورزشی مدارس از محل عوارض فروش سیگار باید تامین گردد که تا سال ۹۱ اعتبار اندک و در سال های ۹۲ و ۹۳ هیچگونه اعتباری برای اتمام ساخت این فضاهای آموزشی اختصاص نیافته است.

با این تفاسیر باید مجریان طرحهای ورزشی منتظر باشند که سلامتی افرادی با کشیدن سیگار دود شود تا از محل دود شدن سلامتی این بخش از جامعه ابزار سلامت بخشی دیگر از جامعه فراهم آید! غافل ازاینکه بخش اعظمی از سیگار مصرفی از مبادی غیرقانونی وبصورت قاچاق به کشور وارد می شود وبا این حال بابت دود کردن آنها کسی عوارضی پرداخت نمی کندتا صرف ساخت فضاهای ورزشی دانش آموزی شود!

حال به نظر شما باقدری تامل به عمق این قانون ،معامله ای پنهانی بر سرسلامت افراد جامعه استنباط نمی شود ؟!سر قانونگذاران ومجریان سلامت !!

نمایندگی تعمیرات ال جی

درباره ی عطا

مطلب پیشنهادی

تایید ارتباط بین سیگار الکتریکی با بیماری آسم و انسداد ریوی

تایید ارتباط بین سیگار الکتریکی با بیماری آسم و انسداد ریوی

نتایج دو مطالعه جدید وجود رابطه استفاده از سیگارهای الکتریکی را با بیماری آسم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.