قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار سیگار / هیچ محدودیتی برای تولید سیگار نداریم
نمایندگی تعمیرات سامسونگ

هیچ محدودیتی برای تولید سیگار نداریم

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک می گوید: ما هیچ محدودیت یا مانعی برای استقرار واحدهای صنعتی به ویژه حوزه سیگار در شهرک ها نداریم. یک سرمایه گذار ترکی هم به جمع سایر سرمایه گذاران تولید سیگار اضافه شده است.
به گزارش تجارت نیوز ، نشست خبری مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور جمعی از خبرنگاران در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. در این نشست که به مناسبت ۲۱ مرداد ماه روز شهرک های صنعتی ترتیب داده شد وضعیت تولید، جذب سرمایه گذاری و تعطیلی بنگاه های صنعتی تشریح شد.
حال با توجه به شرایط تحریمی ایران و محدود شدن سطح مبادلات تجاری متولی شهرک های صنعتی ایران سخن تازه ای را به زبان می آورد و می گوید: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰ واحد صنعتی صادراتی مستقر در شهرک های صنعتی چهار میلیارد دلار صادرات انجام دادند. همچنین ۲۱۰ سرمایه گذاری خارجی با سرمایه گذاری بالغ بر دو میلیارد دلاری نیز در شهرک های صنعتی جذب شده است.
البته اخیرا فعالان بخش خصوصی نیز از افزایش سرمایه گذاری ها در بخش توتون، تنباکو و سیگار خبر می دهند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران درباره تولید سیگار در شهرک های صنعتی به تجارت نیوز گفت: در شرکت شهرک های صنعتی هر فردی که با اخذ مجوزهای لازم بتواند تولیدی را راه اندازی کند، استقبال می کند. ما هیچ محدودیت یا مانعی برای استقرار واحدهای صنعتی به ویژه حوزه سیگار در شهرک ها نداریم.
محسن صالحی نیا افزود: اخیر یک سرمایه گذار ترکیه ای برای تولید سیگار به شهرک ها مراجعه کرده و به نظر می رسد که در کردستان قصد تولید سیگار را دارد. از اینرو تعیین زمین و زیرساخت ها برای تولید این نوع رشته های صنعتی مجاز و بلامانع است.

منبع : tnews.ir

نمایندگی تعمیرات ال جی

درباره ی عطا

مطلب پیشنهادی

جریمه ۵۰ هزار تومانی برای استعمال هر نخ سیگار

جریمه ۵۰ هزار تومانی برای استعمال هر نخ سیگار +عکس

جریمه ۵۰ هزار تومانی برای استعمال هر نخ سیگار +عکس !! به گزارش مشرق، هیئت …