قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار سیگار / طرح جمع‌آوری سیگار قاچاق در هفته های آینده

طرح جمع‌آوری سیگار قاچاق در هفته های آینده

جانشین دبیر و مسئول دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد از اجرایطرح جمع‌آوری سیگار قاچاق در هفته های آینده در استان خبر داد. به گزارش ایسنا، حسین بهمنی از اجرای طرح جمع‌ آوری و مبارزه با قاچاق ۲۰ برند سیگار قاچاق در سطح استان خبر داد و گفت: این طرح شامل سیگارهایی که واردات قانونی و تولید داخلی ندارند، می شود.

طرح جمع‌آوری سیگار قاچاق در هفته های آینده
طرح جمع‌آوری سیگار قاچاق در هفته های آینده

وی بیان اینکه، این طرح به زودی اجرا می‌شود، اظهارکرد: برای اجرای این طرح در استان و در سطح عرضه، تیم‌های بازدید و بازرسی شامل سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، دخانیات، نماینده کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، پلیس اماکن عمومی و نماینده امور صنفی تشکیل شده است.

جانشین دبیر و مسئول دبیرخانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، این طرح در سطح عرضه و ترانزیت اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: سیگار مارلبرو، میکاد، گراند، برلیانت، الگانس، بزنیس کلوپ، گلدمارک، ویکتوریا، ویکتوری، وایت استون، مکس، مرسی، یونایت گارلین، کیس، فلامینگو، صحرا، شارپ، کمرال، گلدسال، گلداستارو وینچستر و …. مشمول طرح جمع‌آوری سیگارهستند.

بهمنی در خصوص کنترل محورهای ورودی و خروجی استان تصریح کرد: به منظور جلوگیری از ورود سیگارهای قاچاق به استان با هماهنگی دستگاه‌ های اطلاعاتی، نظامی و انتظامی، نیروهای انتظامی در محورهای مواصلاتی مستقر می شوند. وی با اشاره به کاهش ۸۲ درصدی کشفیات سیگار در سال جاری، اضافه کرد: ۷۷۸ هزار نخ انواع سیگار قاچاق در هشت ماهه سال جاری در استان کشف و ضبط شد این در حالی است که در مدت مشابه سال قبل ۴ میلیون و ۳۱۸ هزار نخ سیگار کشف شد.

درباره ی عطا

مطلب پیشنهادی

سیگاری‌ها چقدر درآمد نصیب دولت کردند؟

سیگاری‌ها چقدر درآمد نصیب دولت کردند؟

دریافت مالیات‌های مستقیم و غیرمستقیم یکی از منابع کسب درآمد دولت محسوب می‌شود و در …