درگیری مرگبار زوج سالمند بر سر یک نخ سیگار + عکس

درگیری مرگبار زوج سالمند بر سر یک نخ سیگار
فست سئو

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، ساندرا بروس ۶۱ ساله در فوریه سال گذشته به اتهام قتل همسرش نورمن ۶۴ ساله دستگیر و پس از یک سال محاکمه شد. بنابراین گزارش ساندرا به همراه همسرش هر دو از مصرف کنندگان سیگار بودند که به تازگی برای حفظ سلامتی شان به دستور پزشک معالجشان از مصرف سیگار منع شدند.

درگیری مرگبار زوج سالمند بر سر یک نخ سیگار

درگیری مرگبار زوج سالمند بر سر یک نخ سیگار

 

به گزارش پلیس رنفروشایر در روز حادثه پس از بازگشت “ساندرا” به منزل مسکونی اش از جلسه ای که دیگر ترک کنندگان سیگار در آن حضور داشتند، همسرش “نورمن” را در حالی یافت که به صورت پنهانی پس از باز کردن یک بسته سیگار قصد روشن کردن یکی از آنان را داشت.

خشم آنی و خارج از کنترل “ساندرا” به حدی بود که با شوهرش دستگیر شد و پس از ضرب و شتم وی را با تمام قدرت به گونه ای هل داد که سرش به پله های طبقه دوم برخورد کرد و این درگیری فیزیکی چند لحظه ای در نهایت با مرگ نورمن ۶۴ ساله پایان یافت.

پس از حضور پلیس و نیروهای امداد مرگ “نورمن” را به دلیل ضربه شدید وارد شده به پشت سرش و شکسته شدن جمجمه او اعلام شده بود تایید شد. “ساندرا” به اتهام قتل همسرش و یک درگیری فیزیکی که در فوریه سال گذشته اتفاق افتاده بود دستگیر و پس از یک سال حبس موقت در دادگاهی در رنفروشایر انگلستان محاکمه شد.

بنابر حکم “لرد آرمسترانگ قاضی” این پرونده “شاندرا پروس” ۶۱ساله به اتهام قتل عمد به ۱۵سال زندان محکوم شد.

پاسارگاد

Post source : www.yjc.ir/

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.