قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / اخبار سیگار / اسامی ۲۰ برند غیرمجاز سیگار در بازار

اسامی ۲۰ برند غیرمجاز سیگار در بازار

به گزارش بلاغ، حسین اصغر زاده صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف گفت: فروش محصولات دخانی بصورت فله ای، باز و نخی در واحد های صنفی عاملیت فروش محصولات دخانی ممنوع است. وی افزود: عاملان خرده فروشی محصولات دخانی مکلفند از فروش محصولات دخانی به افراد کمتر از ۱۸ سال سن و یا واسطه آنها خودداری کنند.

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه در صورت مشکوک بودن سن خریدار، ارائه مدرک شناسایی مبنی بر داشتن حداقل ۱۸ سال سن از طریق خریدار الزامی است؛ تاکید کرد: در صورت عدم رعایت مفاد این ماده مجوز و پروانه فروش واحد صنفی متخلف به صورت دائم ابطال خواهد شد.

اصغرزاده تصریح کرد: با توجه به مصوبه ۱۰۶ ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اهمیت موضوع برخورد جدی با عاملان فروش ۲۰ برند سیگار که فاقد پیام و تصویر بهداشتی هستند؛ به عنوان عرضه کالای قاچاق تلقی و توسط دستگاه های ذیربط شدیداً با آنان برخورد قانونی خواهد شد. معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان فهرست نشانه های تجاری سیگار فاقد مجوز تولید و واردات که تصویر و پیام بهداشتی به زبان فارسی بر روی آنها درج نشده است؛ را به شرح ذیل اعلام کرد:

 

درباره ی عطا

مطلب پیشنهادی

سیگاری‌ها چقدر درآمد نصیب دولت کردند؟

سیگاری‌ها چقدر درآمد نصیب دولت کردند؟

دریافت مالیات‌های مستقیم و غیرمستقیم یکی از منابع کسب درآمد دولت محسوب می‌شود و در …